KONST / Litografier / Färglitografi 14332145
nr 1433 2145
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Signerad, numrerad 64/180, Interiör Stureplan. Färglitografi, bildmått: 45x53, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:15:13
2.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
22 nov
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius